Hakkımızda

Hakkımızda

image

            Özel Mustafa Kemal Sitesi; dayalı- döşeli apart daire olarak sunulmakta, barınma sorununu standartların üzerinde en çağdaş, rahat ve güvenilir koşullarda gidermeyi, sıcak aile ortamlarını aratmayacak mekanlar sunmayı hedeflemektedir.
2006 yılında hizmete açılan Özel Mustafa Kemal Sitesi’ni diğer  apart  ve evlerden ayıran kendine has özellikleri var. Niçin mi bu kadar iddialıyız?
 Çünkü;
-7500 metrekarelik alana sahip olan  kompleksimizde binalarımız, yaşam alanlarına uygun olarak projelendirilip, deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır.
 - 1,2,3,4 kişilik olarak düzenlenmiş dayalı - döşeli dairelerimizde her misafirimizin  kendine ait bir odası bulunmakta ve her dairede daireye özel donanımlı mutfak, banyo bulunmaktadır. Kendinize ait özel odanızda kimse sizi rahatsız etmeden, istediğiniz zaman ders çalışacak, istediğiniz zaman müzik dinleyecek, tv izleyecek veya uyuyabileceksiniz.
 -Dayalı - döşeli evlerimiz, misafirlerimizin rahatı düşünülerek dizayn edilmiş olup , her evde kişiye ait odanın dışında, istedikleri yemekleri yapabilecekleri modern donanımlı  mutfakta buzdolabı, ocak, yemek masası, sandalye, TV vb. gibi detaylar da düşünülmüştür.
 -Tüm binalarımızda ve bahçemizde 24 saat sınırsız kablosuz(wireless) internet erişimi mevcuttur.
 - Çayınızı yudumlarken veya yemeğinizi yerken gün doğuşunun ve gün batımının keyfini çıkarabileceğiniz geniş balkonlarımız ve Antakya'mızın sıcak yaz akşamlarında serinleyebileceğiniz kamelyalarımızla..
  -Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketimizle, kafeteryamızla, ocak başımızla, ortak Kullanım alanlarında modern makinalarda çamaşır yıkama imkanı ile,  kuaförümüzle  her şey sizin için çok rahat olacak.
 - Dairelerimizdeki banyo-wc, elektrikli termosifon ve şofbenli  24 saat sıcak su, uydu yayınlı televizyon, merkezi kalorifer sistemi, ısı ve ses yalıtımlı pencereler ile kendinizi sıcak ve rahat bir ortam içinde hissedeceksiniz.
 - Tüm site, sürekli kameralı güvenlik sistemleri ve 24 saat güvenlik görevlilerimizle sitemizin ve misafirlerimizin güvenliği sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, evlere koyduğumuz çift kilitli, çelik kapılarla rahatlığınızın yanında güvenli bir eve de sahip olacaksınız.
-Hatay havaalanına 10 dakika,  şehir merkezine 20 dakikalık araç mesafesi ve   üniversiteye  on dakikalık yürüme mesafesi ve ayrıca site-kampüs, kampüs-site arası belirli saat aralıklarında hareket eden servisimizle ulaşım sorununuz kalmayacak. Bunun yanında sitemizin anayol üzerinde oluşuyla, şehirlerarası otobüsle geldiğinizde site önünde inme rahatlığına sahip olacaksınız.
 - Hizmet sunumları yaparken spor ve sosyal alanlarda düzenlediğimiz etkinliklerle, masa tenisi, basketbol-voleybol sahası, futbol sahası ve yürüyüş alanlarımızla
kendinizi keyifli bir ortam içinde bulacaksınız.
- Bunların yanında sitemiz, eğitimci yöneticiler tarafından yönetilmekte, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile  değerli öğrencilerimize  rahat, güvenli ve konforlu  bir ortam sunmaktadır.
-Özel Mustafa Kemal Sitesi’nin hiçbir kurum, vakıf, kuruluş, dernek, cemiyet veya cemaatle ilgisi yoktur.
 - Özel Mustafa Kemal Sitesi, Hatay’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren ve köklü bir kuruluş olan şirketler grubunun bünyesindedir.